MINI De Beier maakt gebruik van cookies.
MINI De Beier gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren en te verbeteren, voor social media en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante advertenties te zien krijgt. Je geeft, door gebruik te blijven maken van deze website of door op akkoord te drukken, aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies op de websites van Mini De Beier.

X Weigeren.X Akkoord.

Wie is wie

Directie

Sybren van der Goot
Sybren van der Goot
Algemeen directeur

sybren@debeier.nl

Verkoop

André Bergsma
André Bergsma
Verkoopadviseur gebruikte auto's

andre@debeier.nl
Sicco van der Mei
Sicco van der Mei
Verkoop algemeen

sicco@debeier.nl
Peter de Jong
Peter de Jong
Verkoopadviseur gebruikte auto's

peterdejong@debeier.nl
Peter Koning
Peter Koning
Verkoopadviseur nieuwe auto's

peterkoning@debeier.nl
Jaco Zoer
Jaco Zoer
MINI manager

jaco@debeier.nl
Bernd Kazemier
Bernd Kazemier
Verkoopadviseur nieuw BMW & MINI

bernd@debeier.nl
Sijtze Sijens
Sijtze Sijens
Verkoop administratie

sijtze@debeier.nl
Vincent ter Heide
Vincent ter Heide
Product Genius

Receptie/telefoniste

Carmen Zijlstra
Carmen Zijlstra
Gastvrouw BMW

receptie@debeier.nl
Minke Brouwer
Minke Brouwer
Gastvrouw BMW

receptie@debeier.nl
Roald de Boer
Roald de Boer
Service Manager

roald@debeier.nl
Ilona Vos
Ilona Vos
Service Manager

ilona@debeier.nl

Aftersales

Dries van der Hout
Dries van der Hout
Aftersales Manager Werkplaats

dries@debeier.nl
Roelof Wielinga
Roelof Wielinga
Aftersales Manager Receptie

roelof@debeier.nl
Jan Hoogstra
Jan Hoogstra
Partsmanager

jan@debeier.nl
Marco Zijlstra
Marco Zijlstra
Partsmanager

marco@debeier.nl
Michel Eijer
Michel Eijer
Aftersales Support

info@debeier.nl